KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15643286

nr 1564 3286

Etsning

Oidentifierad konstnär. Torgmotiv, Karlskoga, Signerad, Bildmått: 30x30 - 24x55cm, yttermått inklusive ram: 58x48 - 47x78cm

Utrop:

500 kr

måndag 18 september 2023
kl 19:58:35